Menu
opvoedersteam

opvoedersteam

 

Hannes Byttebier aankoopdienst
opvoeder
hannesbyttebier@hemelvaart.be
Ingrid Casier leerlingensecretariaat
opvoeder
ingrid.casier@sgsintpaulus.eu
Marianne Claerhout leerlingenadministratie onthaal marianneclaerhout@hemelvaart.be
Jeannick Deconinck leerlingensecretariaat opvoeder jeannickdeconinck@hemelvaart.be
Pedro Deleersnijder administratief medewerker pedrodeleersnijder@hemelvaart.be
Nadja De Frène jaaropvoeder
2e jaar
nadjadefrene@hemelvaart.be
Yves De Ruyck jaaropvoeder
4e jaar
yvesderuyck@hemelvaart.be
Hilde Dheedene administratief medewerker hildedheedene@hemelvaart.be
Simon Gromas jaaropvoeder
3e graad
simongromas@hemelvaart.be
Ellen Jacobs leerlingensecretariaat opvoeder ellenjacobs@hemelvaart.be
Anne Mahieu onthaal annemahieu@hemelvaart.be
Claudia Mommerency leerlingensecretariaat
opvoeder
claudia.mommerency@sgsintpaulus.eu
Kathleen Spriet jaaropvoeder
1e jaar
kathleenspriet@hemelvaart.be

Laura Van Ryckeghem

jaaropvoeder
3e jaar
lauravanryckeghem@hemelvaart.be
Heidi Vandendriessche onthaal
personeelssecretariaat
heidivandendriessche@hemelvaart.be
Sofie Vandermeulen boekhouding sofievandermeulen@hemelvaart.be
Annie Vanveerdeghem boekendienst
opvoeder
annievanveerdeghem@hemelvaart.be
Trees Van Wonterghem leerlingensecretariaat opvoeder treesvanwonterghem@hemelvaart.be

 

opvoeders