Menu
opvoedersteam

opvoedersteam

 

Hannes Byttebier aankoopdienst
opvoeder
hannes.byttebier@sgsintpaulus.eu
Ingrid Casier leerlingensecretariaat
opvoeder
ingrid.casier@sgsintpaulus.eu
Marianne Claerhout leerlingenadministratie onthaal marianne.claerhout@sgsintpaulus.eu
Jeannick Deconinck leerlingensecretariaat opvoeder jeannick.deconinck@sgsintpaulus.eu
Pedro Deleersnijder administratief medewerker pedro.deleersnijder@sgsintpaulus.eu
Nadja De Frène jaaropvoeder
2e jaar
nadja.defrene@sgsintpaulus.eu
Yves De Ruyck jaaropvoeder
4e jaar
yves.deruyck@sgsintpaulus.eu
Hilde Dheedene administratief medewerker hilde.dheedene@sgsintpaulus.eu
Simon Gromas jaaropvoeder
3e graad
simon.gromas@sgsintpaulus.eu
Ellen Jacobs leerlingensecretariaat opvoeder ellen.jacobs@sgsintpaulus.eu
Anne Mahieu onthaal anne.mahieu@sgsintpaulus.eu
Claudia Mommerency leerlingensecretariaat
opvoeder
claudia.mommerency@sgsintpaulus.eu
Kathleen Spriet jaaropvoeder
1e jaar
kathleen.spriet@sgsintpaulus.eu

Laura Van Ryckeghem

jaaropvoeder
3e jaar
laura.vanryckeghem@sgsintpaulus.eu
Heidi Vandendriessche onthaal
personeelssecretariaat
heidi.vandendriessche@sgsintpaulus.eu
Sofie Vandermeulen boekhouding sofie.vandermeulen@sgsintpaulus.eu
Annie Vanveerdeghem boekendienst
opvoeder
annie.vanveerdeghem@sgsintpaulus.eu
Trees Van Wonterghem leerlingensecretariaat opvoeder trees.vanwonterghem@sgsintpaulus.eu

 

Deze site gebruikt cookies (bekijk hier het cookiebeleid).
Door verder te surfen, ga je ermee akkoord dat deze gebruikt worden.
OK