Menu
opvoedersteam

opvoedersteam

 

Hannes Byttebier aankoopdienst
opvoeder
hannes.byttebier@sgsintpaulus.eu
Ingrid Casier leerlingensecretariaat ingrid.casier@sgsintpaulus.eu
Marianne Claerhout leerlingensecretariaat marianne.claerhout@sgsintpaulus.eu
Anaïs Cranskens onthaal anais.cranskens@sgsintpaulus.eu
Lieslot Dauw jaaropvoeder 3e graad lieslot.dauw@sgsintpaulus.eu
Griet De Clerck onthaal griet.declerck@sgsintpaulus.eu
Jeannick Deconinck leerlingensecretariaat opvoeder jeannick.deconinck@sgsintpaulus.eu
Pedro Deleersnijder administratief medewerker pedro.deleersnijder@sgsintpaulus.eu
Nadja De Frène jaaropvoeder
2e jaar
nadja.defrene@sgsintpaulus.eu
Hilde Dheedene administratief medewerker hilde.dheedene@sgsintpaulus.eu
Britt Ennaert leerlingensecretariaat opvoeder britt.ennaert@sgsintpaulus.eu
Axelle Maes leerlingensecretariaat opvoeder axelle.maes@sgsintpaulus.eu
Anne Mahieu onthaal anne.mahieu@sgsintpaulus.eu
Claudia Mommerency jaaropvoeder 3e jaar
public relations
claudia.mommerency@sgsintpaulus.eu
Maxim Neirinck leerlingensecretariaat opvoeder maxim.neirinck@sgsintpaulus.eu
Emilie Snoeck opvoeder emilie.snoeck@sgsintpaulus.eu
Kathleen Spriet jaaropvoeder
1e jaar
kathleen.spriet@sgsintpaulus.eu
Heidi Vandendriessche personeelssecretariaat heidi.vandendriessche@sgsintpaulus.eu
Sofie Vandermeulen boekhouding sofie.vandermeulen@sgsintpaulus.eu
Annie Vanveerdeghem boekendienst
opvoeder
annie.vanveerdeghem@sgsintpaulus.eu
Trees Van Wonterghem leerlingensecretariaat opvoeder trees.vanwonterghem@sgsintpaulus.eu
Bert Verweirder jaaropvoeder 4e jaar bert.verweirder@sgsintpaulus.eu

 

Deze site gebruikt cookies (bekijk hier het cookiebeleid).
Door verder te surfen, ga je ermee akkoord dat deze gebruikt worden.
OK