Menu
lerarenteam

lerarenteam

Naam Voornaam Klassenleraar E-mailadres
Algoet Evelien Evelien.Algoet@sgsintpaulus.eu
Allemeersch Nele 1MI Nele.Allemeersch@sgsintpaulus.eu
Amerlynck Isabelle 2CVA-2CVB Isabelle.Amerlynck@sgsintpaulus.eu
Andries Anneleen Anneleen.Andries@sgsintpaulus.eu
Andries Stefanie 1HC Stefanie.Andries@sgsintpaulus.eu
Annemans Marleen Marleen.Annemans@sgsintpaulus.eu
Balcaen Patricia Patricia.Balcaen@sgsintpaulus.eu
Ballois Elke 2KVVVA Elke.Ballois@sgsintpaulus.eu
Bauters Delphine 2KVVVB Delphine.Bauters@sgsintpaulus.eu
Beerlandt Ingeborg Ingeborg.Beerlandt@sgsintpaulus.eu
Bekaert Ruth Ruth.Bekaert@sgsintpaulus.eu
Blondeel Ann Ann.Blondeel@sgsintpaulus.eu
Boedts Julie Julie.Boedts@sgsintpaulus.eu
Bonte Lien 2MD-2MDc Lien.Bonte@sgsintpaulus.eu
Bossuyt Daphne 4KB Daphne.Bossuyt@sgsintpaulus.eu
Bossuyt Joke 2LAc Joke.Bossuyt@sgsintpaulus.eu
Botterman Marianne 5WW Marianne.Botterman@sgsintpaulus.eu
Breyne David 2MGc David.Breyne@sgsintpaulus.eu
Bruneel Annelies 4MRP Annelies.Bruneel@sgsintpaulus.eu
Bruyneel Ilse 4E5 Ilse.Bruyneel@sgsintpaulus.eu
Buysens Jan Jan.Buysens@sgsintpaulus.eu
Callens Judith 1MF Judith.Callens@sgsintpaulus.eu
Callens Marleen 5BI Marleen.Callens@sgsintpaulus.eu
Callewaert Katia Katia.Callewaert@sgsintpaulus.eu
Carton Carine 5H Carine.Carton@sgsintpaulus.eu
Cattoor Margareta Margareta.Cattoor@sgsintpaulus.eu
Ciers Ann 7KAGB Ann.Ciers@sgsintpaulus.eu
Claus Linda Linda.Claus@sgsintpaulus.eu
Cogghe Els Els.Cogghe@sgsintpaulus.eu
Colpaert Isabelle Isabelle.Colpaert@sgsintpaulus.eu
Coorevits Hilde Hilde.Coorevits@sgsintpaulus.eu
Coussement Carmen 5EM-5EI-5EE Carmen.Coussement@sgsintpaulus.eu
Coussement Elke 4HW5-4HW4B Elke.Coussement@sgsintpaulus.eu
Crequie Cindy 3MRP Cindy.Crequie@sgsintpaulus.eu
Debacker Evelyne Evelyne.Debacker@sgsintpaulus.eu
Debaene Julie Julie.Debaene@sgsintpaulus.eu
Debaere Hannelore 1HB Hannelore.Debaere@sgsintpaulus.eu
Debaere Mieke Mieke.Debaere@sgsintpaulus.eu
Debaere Nathalie 6ST Nathalie.Debaere@sgsintpaulus.eu
De Baere Vera Vera.DeBaere@sgsintpaulus.eu
Deblauwe Sofie 2MFc Sofie.Deblauwe@sgsintpaulus.eu
Deboosere Patricia Patricia.Deboosere@sgsintpaulus.eu
De Bruycker Ann 4H Ann.DeBruycker@sgsintpaulus.eu
Decadt Sabine 6LM-6LI-6LE Sabine.Decadt@sgsintpaulus.eu
Declerck Effie 3CM Effie.Declerck@sgsintpaulus.eu
Decock Karen Karen.Decock@sgsintpaulus.eu
Decocker Nancy 3HA Nancy.Decocker@sgsintpaulus.eu
De Coster Sofie 2HC-2HCc Sofie.DeCoster@sgsintpaulus.eu
Defossez Nadine Nadine.Defossez@sgsintpaulus.eu
Degrijse Jeroen 5CM Jeroen.Degrijse@sgsintpaulus.eu
Dejaeger Mathieu 3WEA-3WEAc Mathieu.Dejaeger@sgsintpaulus.eu
Delafontaine Ruben 6HWi Ruben.Delafontaine@sgsintpaulus.eu
Deleersnijder Ria Ria.Deleersnijder@sgsintpaulus.eu
De Leeuw Inke Inke.DeLeeuw@sgsintpaulus.eu
Delmotte Karolien Karolien.Delmotte@sgsintpaulus.eu
De Meulemeester Roel Roel.DeMeulemeester@sgsintpaulus.eu
Denorme Marleen Marleen.Denorme@sgsintpaulus.eu
Depoortere Anneke 6EI-6EE-6EMB Anneke.Depoortere@sgsintpaulus.eu
Depoortere Jan 5LM-5LI-5LE-5GL Jan.Depoortere@sgsintpaulus.eu
Deprez Greet Greet.Deprez@sgsintpaulus.eu
Deprez Kenny Kenny.Deprez@sgsintpaulus.eu
Deraedt Charlotte Charlotte.Deraedt@sgsintpaulus.eu
Desauw Sarai Sarai.Desauw@sgsintpaulus.eu
Descheemaeker Ria 6BI Ria.Descheemaeker@sgsintpaulus.eu
De Smet Stefanie 1CVA Stefanie.DeSmet@sgsintpaulus.eu
De Sutter Sofie Sofie.DeSutter@sgsintpaulus.eu
Devoldere Nele 4E4 Nele.Devoldere@sgsintpaulus.eu
Devos Ria Ria.Devos@sgsintpaulus.eu
Devreese Nele Nele.Devreese@sgsintpaulus.eu
Devriendt Thys 2MA-2MAc Thijs.Devriendt@sgsintpaulus.eu
Deweer Greta 1LB Greta.Deweer@sgsintpaulus.eu
Dewever Katrien Katrien.Dewever@sgsintpaulus.eu
Dewilde Caroline 6EMA Caroline.Dewilde@sgsintpaulus.eu
Dewulf Martine 2HB-2HBc Martine.Dewulf@sgsintpaulus.eu
D’heygere Ine 5HWA Ine.Dheygere@sgsintpaulus.eu
D’hondt Paulien Paulien.Dhondt@sgsintpaulus.eu
Donckels Hilde 1HA-1CVB Hilde.Donckels@sgsintpaulus.eu
Dooms Viviane 4L5-4L4 Viviane.Dooms@sgsintpaulus.eu
Ducatteeuw Wim Wim.Ducatteeuw@sgsintpaulus.eu
Eggermont Agnes 4CM Agnes.Eggermont@sgsintpaulus.eu
Eggermont Jashua 1MH Jashua.Eggermont@sgsintpaulus.eu
Ferdaoui Gwendoline 4G4-4G5 Gwendoline.Ferdaoui@sgsintpaulus.eu
Flamant Jan 2HA-2HAc Jan.Flamant@sgsintpaulus.eu
Gaudissabois Michèle 1MA Michele.Gaudissabois@sgsintpaulus.eu
Gistelinck Katrien 3HT-3HTc Katrien.Gistelinck@sgsintpaulus.eu
Heyerick Peggy Peggy.Heyerick@sgsintpaulus.eu
Hoornaert Birgit Birgit.Hoornaert@sgsintpaulus.eu
Hubrecht Ann Ann.Hubrecht@sgsintpaulus.eu
Huyghebaert Marlies Marlies.Huyghebaert@sgsintpaulus.eu
Huys Rita 2GLAc Rita.Huys@sgsintpaulus.eu
Jongbloet Lieven Lieven.Jongbloet@sgsintpaulus.eu
Lagrange Ann 1MD Ann.Lagrange@sgsintpaulus.eu
Lambrecht Gert Gert.Lambrecht@sgsintpaulus.eu
Landuyt Joyce 1ME Joyce.Landuyt@sgsintpaulus.eu
Lecluyse Elke 5WWi-5WWg-5ME Elke.Lecluyse@sgsintpaulus.eu
Lefebre Hilde Hilde.Lefebre@sgsintpaulus.eu
Lefevre Bart 4KA Bart.Lefevre@sgsintpaulus.eu
Lefranc Sylvie 6KB Sylvie.Lefranc@sgsintpaulus.eu
Lerouge Griet 3E4-3E4c Griet.Lerouge@sgsintpaulus.eu
Leten Brigitte Brigitte.Leten@sgsintpaulus.eu
Lust Marijke Marijke.Lust@sgsintpaulus.eu
Markey Christel Christel.Markey@sgsintpaulus.eu
Mignauw Annick 5ST Annick.Mignauw@sgsintpaulus.eu
Minjauw Sofie 6KA Sofie.Minjauw@sgsintpaulus.eu
Monkerhey Line Line.Monkerhey@sgsintpaulus.eu
Moreels Charlotte 3KA Charlotte.Moreels@sgsintpaulus.eu
Naert Hannelore 2MVV Hannelore.Naert@sgsintpaulus.eu
Naudts Stan 3L5c-3HW5-3HW5c Stan.Naudts@sgsintpaulus.eu
Nijs Kristien 5K Kristien.Nijs@sgsintpaulus.eu
Ostyn Vera Vera.Ostyn@sgsintpaulus.eu
Pattyn Tim 1BB Tim.Pattyn@sgsintpaulus.eu
Platteau Melissa Melissa.Platteau@sgsintpaulus.eu
Pouseele Tine Tine.Pouseele@sgsintpaulus.eu
Pyck Aline 1HD Aline.Pyck@sgsintpaulus.eu
Roseeuw Aline Aline.Roseeuw@sgsintpaulus.eu
Ryckoort Maureen Maureen.Ryckoort@sgsintpaulus.eu
Ryssaert Carmen 1MC Carmen.Ryssaert@sgsintpaulus.eu
Sabbe Gudrun 1LA Gudrun.Sabbe@sgsintpaulus.eu
Segers Kelly 4HT Kelly.Segers@sgsintpaulus.eu
Six Sabrina 3HW4A-3HW4Ac Sabrina.Six@sgsintpaulus.eu
Steuperaert Guy 1BA Guy.Steuperaert@sgsintpaulus.eu
Tack Kris 5HWiB Kris.Tack@sgsintpaulus.eu
Tallieu Carine Carine.Tallieu@sgsintpaulus.eu
Thienpont Isabelle Isabelle.Thienpont@sgsintpaulus.eu
Thys Helga Helga.Thys@sgsintpaulus.eu
Tomme Marieleen 4WEA Marieleen.Tomme@sgsintpaulus.eu
Van Ackere Ann 2MB-2MBc Ann.VanAckere@sgsintpaulus.eu
Van Autryve Heidi Heidi.VanAutryve@sgsintpaulus.eu
Van Bever Winny Winny.VanBever@sgsintpaulus.eu
Van Beversluys Bruno 3L4-3L4c-3G5-3G5c-3G4c Bruno.VanBeversluys@sgsintpaulus.eu
Vanbrabant Rebekka Rebekka.Vanbrabant@sgsintpaulus.eu
Van Braekel Linda Linda.VanBraekel@sgsintpaulus.eu
Van Coillie Michiel 1MG Michiel.VanCoillie@sgsintpaulus.eu
Vandecaveye Veerle Veerle.Vandecaveye@sgsintpaulus.eu
Vanden Broucke Ann Ann.VandenBroucke@sgsintpaulus.eu
Vandenbroucke Nele Nele.Vandenbroucke@sgsintpaulus.eu
Vandendriessche Sybille 3Hc-3HB SybilleVandendriessche@sgsintpaulus.eu
Vandenhaute Mattias 6HW Mattias.Vandenhaute@sgsintpaulus.eu
Vanderbeken Valerie Valerie.Vanderbeken@sgsintpaulus.eu
Vandevenne Marijke Marijke.Vandevenne@sgsintpaulus.eu
Van Dorpe Stefan Stefan.VanDorpe@sgsintpaulus.eu
Vandorpe Nele 6H Nele.Vandorpe@sgsintpaulus.eu
Van Driessche Gert Gert.VanDriessche@sgsintpaulus.eu
Vanhecke Hilde 5MRV-6MRV Hilde.Vanhecke@sgsintpaulus.eu
Vanhoutte Katrien Katrien.Vanhoutte@sgsintpaulus.eu
Vankeirsbilck Joline 3HW4Bc-3E5-3E5c Joline.Vankeirsbilck@sgsintpaulus.eu
Vankeirsbulck Valerie 4HW4A Valerie.Vankeirsbulck@sgsintpaulus.eu
Van Laere Karen 3KB Karen.VanLaere@sgsintpaulus.eu
Vanleeuwen Annelies 2KVVVB Annelies.Vanleeuwen@sgsintpaulus.eu
Vanmeerhaeghe Jeffrey Jeffrey.Vanmeerhaeghe@sgsintpaulus.eu
Vanoverberghe Jolien Jolien.Vanoverberghe@sgsintpaulus.eu
Van Parys Lisa 2MC-2MCc Lisa.VanParys@sgsintpaulus.eu
Van Tieghem Marie 3WEBc Marie.VanTieghem@sgsintpaulus.eu
Vens Rik 6WWi-6WWg-6WW-6ME Rik.Vens@sgsintpaulus.eu
Vercaemst Martine 2MEc Martine.Vercaemst@sgsintpaulus.eu
Verdonck Eline 6CM Eline.Verdonck@sgsintpaulus.eu
Verhalleman Dietske Dietske.Verhalleman@sgsintpaulus.eu
Verhamme Lien 1MB Lien.Verhamme@sgsintpaulus.eu
Verhille Sophie 5HWiA-5HWB Sophie.Verhille@sgsintpaulus.eu
Verkest Eline Eline.Verkest@sgsintpaulus.eu
Veys Laurence Laurence.Veys@sgsintpaulus.eu
Vindevogel Carine Carine.Vindevogel@sgsintpaulus.eu
Vlieghe Angelique Angelique.Vlieghe@sgsintpaulus.eu
Volders Mieke 1LC Mieke.Volders@sgsintpaulus.eu
Vossaert Ilka Ilka.Vossaert@sgsintpaulus.eu
Vuylsteke Delphine Delphine.Vuylsteke@sgsintpaulus.eu
Welvaert Fransisca 7KAGA Fransisca.Welvaert@sgsintpaulus.eu

 

Deze site gebruikt cookies (bekijk hier het cookiebeleid).
Door verder te surfen, ga je ermee akkoord dat deze gebruikt worden.
OK