Menu
lerarenteam

lerarenteam

Voornaam Naam mailadres
Evelien Algoet Evelien.Algoet@sgsintpaulus.eu
Nele Allemeersch Nele.Allemeersch@sgsintpaulus.eu
Isabelle Amerlynck Isabelle.Amerlynck@sgsintpaulus.eu
Anneleen Andries Anneleen.Andries@sgsintpaulus.eu
Stefanie Andries Stefanie.Andries@sgsintpaulus.eu
Marleen Annemans Marleen.Annemans@sgsintpaulus.eu
Patricia Balcaen Patricia.Balcaen@sgsintpaulus.eu
Elke Ballois Elke.Ballois @sgsintpaulus.eu
Ingeborg Beerlandt Ingeborg.Beerlandt@sgsintpaulus.eu
Ruth Bekaert Ruth.Bekaert@sgsintpaulus.eu
Tinka Blomme Tinka.Blomme@sgsintpaulus.eu
Ann Blondeel Ann.Blondeel@sgsintpaulus.eu
Fauve Bogaert Fauve.Bogaert @sgsintpaulus.eu
Inge Bogaert Inge.Bogaert@sgsintpaulus.eu
Lien Bonte Lien.Bonte@sgsintpaulus.eu
Daphne Bossuyt Daphne.Bossuyt@sgsintpaulus.eu
Joke Bossuyt Joke.Bossuyt@sgsintpaulus.eu
David Breyne David.Breyne@sgsintpaulus.eu
Annelies Bruneel Annelies.Bruneel@sgsintpaulus.eu
Ilse Bruyneel Ilse.Bruyneel@sgsintpaulus.eu
Jan Buysens Jan.Buysens@sgsintpaulus.eu
Judith Callens Judith.Callens@sgsintpaulus.eu
Marleen Callens Marleen.Callens@sgsintpaulus.eu
Katia Callewaert Katia.Callewaert@sgsintpaulus.eu
Lorenzo Cappon Lorenzo.Cappon@sgsintpaulus.eu
Carine Carton Carine.Carton@sgsintpaulus.eu
Margareta Cattoor Margareta.Cattoor@sgsintpaulus.eu
Brecht Clarebout Brecht.Clarebout@sgsintpaulus.eu
Linda Claus Linda.Claus@sgsintpaulus.eu
Els Cogghe Els.Cogghe@sgsintpaulus.eu
Isabelle Colpaert Isabelle.Colpaert@sgsintpaulus.eu
Robbe Colpaert Robbe.Colpaert@sgsintpaulus.eu
Niels Cottenier Niels.Cottenier @sgsintpaulus.eu
Ann Cottens Ann.Cottens@sgsintpaulus.eu
Carmen Coussement Carmen.Coussement@sgsintpaulus.eu
Elke Coussement Elke.Coussement@sgsintpaulus.eu
Maxime Coussement Maxime.Coussement@sgsintpaulus.eu
Timme Craeye Timme.Craeye@sgsintpaulus.eu
Eva Craye Eva.Craye@sgsintpaulus.eu
Cindy Crequie Cindy.Crequie@sgsintpaulus.eu
Evelyne Debacker Evelyne.Debacker@sgsintpaulus.eu
Julie Debaene Julie.Debaene@sgsintpaulus.eu
Hannelore Debaere Hannelore.Debaere@sgsintpaulus.eu
Mieke Debaere Mieke.Debaere@sgsintpaulus.eu
Nathalie Debaere Nathalie.Debaere@sgsintpaulus.eu
Jasna Deboosere Jasna.Deboosere@sgsintpaulus.eu
Patricia Deboosere Patricia.Deboosere@sgsintpaulus.eu
Jarne DeBrandt Jarne.DeBrandt@sgsintpaulus.eu
Ann DeBruycker Ann.DeBruycker@sgsintpaulus.eu
Sabine Decadt Sabine.Decadt@sgsintpaulus.eu
Sofie Decavel Sofie.Decavel@sgsintpaulus.eu
Effie Declerck Effie.Declerck@sgsintpaulus.eu
Jasmijn DeClercq Jasmijn.DeClercq@sgsintpaulus.eu
Karen Decock Karen.Decock@sgsintpaulus.eu
Nancy Decocker Nancy.Decocker@sgsintpaulus.eu
Sofie DeCoster Sofie.DeCoster@sgsintpaulus.eu
Lukas Dedeurwaerder Lukas.Dedeurwaerder@sgsintpaulus.eu
Kimberly DeFrene Kimberly.DeFrene@sgsintpaulus.eu
Jeroen Degrijse Jeroen.Degrijse@sgsintpaulus.eu
Lisa DeGroote Lisa.DeGroote@sgsintpaulus.eu
Ruben Delafontaine Ruben.Delafontaine@sgsintpaulus.eu
Inke DeLeeuw Inke.DeLeeuw@sgsintpaulus.eu
Karolien Delmotte Karolien.Delmotte@sgsintpaulus.eu
Sofie DeLoor Sofie.DeLoor@sgsintpaulus.eu
Roel DeMeulemeester Roel.DeMeulemeester@sgsintpaulus.eu
Leontien Demeyer Leontien.Demeyer@sgsintpaulus.eu
Annelies DePauw Annelies.DePauw@sgsintpaulus.eu
Anneke Depoortere Anneke.Depoortere@sgsintpaulus.eu
Jan Depoortere Jan.Depoortere@sgsintpaulus.eu
Greet Deprez Greet.Deprez@sgsintpaulus.eu
Kenny Deprez Kenny.Deprez@sgsintpaulus.eu
Charlotte Deraedt Charlotte.Deraedt@sgsintpaulus.eu
Saraï Desauw Saraï.Desauw@sgsintpaulus.eu
Stefanie DeSmet Stefanie.DeSmet@sgsintpaulus.eu
Louise Desseyn Louise.Desseyn@sgsintpaulus.eu
Philine Desseyn Philine.Desseyn@sgsintpaulus.eu
Emma Destoop Emma.Destoop@sgsintpaulus.eu
Sofie DeSutter Sofie.DeSutter@sgsintpaulus.eu
July DeTurcq July.DeTurcq@sgsintpaulus.eu
Nele Devoldere Nele.Devoldere @sgsintpaulus.eu
Patrick Devos Patrick.Devos@sgsintpaulus.eu
Ria Devos Ria.Devos@sgsintpaulus.eu
Nele Devreese Nele.Devreese@sgsintpaulus.eu
Ellen Devriendt Ellen.Devriendt@sgsintpaulus.eu
Thijs Devriendt Thijs.Devriendt@sgsintpaulus.eu
Greta Deweer Greta.Deweer@sgsintpaulus.eu
Katrien Dewever Katrien.Dewever@sgsintpaulus.eu
Caroline Dewilde Caroline.Dewilde@sgsintpaulus.eu
Karen DeWilde Karen.DeWilde@sgsintpaulus.eu
Mike Dewitte Mike.Dewitte@sgsintpaulus.eu
Ine Dheygere Ine.Dheygere @sgsintpaulus.eu
Lisa-Marie Dhondt Lisa-Marie.Dhondt@sgsintpaulus.eu
Paulien Dhondt Paulien.Dhondt@sgsintpaulus.eu
Hilde Donckels Hilde.Donckels@sgsintpaulus.eu
Viviane Dooms Viviane.Dooms@sgsintpaulus.eu
Wim Ducatteeuw Wim.Ducatteeuw@sgsintpaulus.eu
Agnes Eggermont Agnes.Eggermont@sgsintpaulus.eu
Jashua Eggermont Jashua.Eggermont@sgsintpaulus.eu
Michèle Faveere Michèle.Faveere@sgsintpaulus.eu
Gwendoline Ferdaoui Gwendoline.Ferdaoui@sgsintpaulus.eu
Catharina Garez Catharina.Garez@sgsintpaulus.eu
Michèle Gaudissabois Michèle.Gaudissabois@sgsintpaulus.eu
Katrien Gistelinck Katrien.Gistelinck@sgsintpaulus.eu
Thomas Herrero Thomas.Herrero@sgsintpaulus.eu
Peggy Heyerick Peggy.Heyerick@sgsintpaulus.eu
Birgit Hoornaert Birgit.Hoornaert @sgsintpaulus.eu
Ann Hubrecht Ann.Hubrecht@sgsintpaulus.eu
Lieven Jongbloet Lieven.Jongbloet@sgsintpaulus.eu
Ann Lagrange Ann.Lagrange@sgsintpaulus.eu
Gert Lambrecht Gert.Lambrecht@sgsintpaulus.eu
Joyce Landuyt Joyce.Landuyt @sgsintpaulus.eu
Elke Lecluyse Elke.Lecluyse@sgsintpaulus.eu
Bart Lefevre Bart.Lefevre@sgsintpaulus.eu
Sylvie Lefranc Sylvie.Lefranc@sgsintpaulus.eu
Griet Lerouge Griet.Lerouge@sgsintpaulus.eu
Brigitte Leten Brigitte.Leten@sgsintpaulus.eu
Inge Maes Inge.Maes@sgsintpaulus.eu
Christel Markey Christel.Markey@sgsintpaulus.eu
Annick Mignauw Annick.Mignauw@sgsintpaulus.eu
Sofie Minjauw Sofie.Minjauw@sgsintpaulus.eu
Line Monkerhey Line.Monkerhey@sgsintpaulus.eu
Liesbeth Moortgat Liesbeth.Moortgat@sgsintpaulus.eu
Charlotte Moreels Charlotte.Moreels@sgsintpaulus.eu
Lieselotte Mys Lieselotte.Mys@sgsintpaulus.eu
Hannelore Naert Hannelore.Naert@sgsintpaulus.eu
Stan Naudts Stan.Naudts@sgsintpaulus.eu
Kristien Nijs Kristien.Nijs@sgsintpaulus.eu
Evelien Opsomer Evelien.Opsomer@sgsintpaulus.eu
Vera Ostyn Vera.Ostyn@sgsintpaulus.eu
Tim Pattyn Tim.Pattyn@sgsintpaulus.eu
Tine Pouseele Tine.Pouseele @sgsintpaulus.eu
Aline Pyck Aline.Pyck@sgsintpaulus.eu
Wiebe Ramaekers Wiebe.Ramaekers@sgsintpaulus.eu
Lucie Remesova Lucie.Remesova@sgsintpaulus.eu
Aline Roseeuw Aline.Roseeuw@sgsintpaulus.eu
Maureen Ryckoort Maureen.Ryckoort@sgsintpaulus.eu
Carmen Ryssaert Carmen.Ryssaert@sgsintpaulus.eu
Gudrun Sabbe Gudrun.Sabbe@sgsintpaulus.eu
Kelly Segers Kelly.Segers@sgsintpaulus.eu
Eva Simons Eva.Simons @sgsintpaulus.eu
Sabrine Six Sabrine.Six@sgsintpaulus.eu
Emilie Snoeck Emilie.Snoeck@sgsintpaulus.eu
Elodie Soria Elodie.Soria@sgsintpaulus.eu
Guy Steuperaert Guy.Steuperaert@sgsintpaulus.eu
Kris Tack Kris.Tack@sgsintpaulus.eu
Isabelle Thienpont Isabelle.Thienpont@sgsintpaulus.eu
Helga Thys Helga.Thys@sgsintpaulus.eu
Marieleen Tomme Marieleen.Tomme@sgsintpaulus.eu
Ann VanAckere Ann.VanAckere@sgsintpaulus.eu
Nikita VanAckere Nikita.VanAckere@sgsintpaulus.eu
Heidi VanAutryve Heidi.VanAutryve@sgsintpaulus.eu
Winny VanBever Winny.VanBever@sgsintpaulus.eu
Bruno VanBeversluys Bruno.VanBeversluys@sgsintpaulus.eu
Rebekka Vanbrabant Rebekka.Vanbrabant@sgsintpaulus.eu
Linda VanBraekel Linda.VanBraekel@sgsintpaulus.eu
Michiel VanCoillie Michiel.VanCoillie@sgsintpaulus.eu
Anne VandenBerghe Anne.VandenBerghe@sgsintpaulus.eu
Ann VandenBroucke Ann.VandenBroucke@sgsintpaulus.eu
Nele Vandenbroucke Nele.Vandenbroucke@sgsintpaulus.eu
Sybille Vandendriessche Sybille.Vandendriessche@sgsintpaulus.eu
Mattias Vandenhaute Mattias.Vandenhaute@sgsintpaulus.eu
Valerie Vanderbeken Valerie.Vanderbeken@sgsintpaulus.eu
Deborah VanderBeken Deborah.VanderBeken@sgsintpaulus.eu
Marijke Vandevenne Marijke.Vandevenne@sgsintpaulus.eu
Stefan VanDorpe Stefan.VanDorpe@sgsintpaulus.eu
Nele Vandorpe Nele.Vandorpe@sgsintpaulus.eu
Gert VanDriessche Gert.VanDriessche@sgsintpaulus.eu
Kiara VanGrafhorst Kiara.VanGrafhorst@sgsintpaulus.eu
Kevin Vanhaverbeke Kevin.Vanhaverbeke@sgsintpaulus.eu
Sofie Vanhee Sofie.Vanhee@sgsintpaulus.eu
Katrien Vanhoutte Katrien.Vanhoutte@sgsintpaulus.eu
Joline Vankeirsbilck Joline.Vankeirsbilck@sgsintpaulus.eu
Valerie Vankeirsbulck Valerie.Vankeirsbulck@sgsintpaulus.eu
Karen VanLaere Karen.VanLaere@sgsintpaulus.eu
Annelies Vanleeuwen Annelies.Vanleeuwen@sgsintpaulus.eu
Jeffrey Vanmeerhaeghe Jeffrey.Vanmeerhaeghe@sgsintpaulus.eu
Lisa VanParys Lisa.VanParys@sgsintpaulus.eu
Anouk VanPraet Anouk.VanPraet@sgsintpaulus.eu
Marie VanTieghem Marie.VanTieghem@sgsintpaulus.eu
Rik Vens Rik.Vens@sgsintpaulus.eu
Bert Verbeke Bert.Verbeke@sgsintpaulus.eu
Martine Vercaemst Martine.Vercaemst@sgsintpaulus.eu
Dietske Verhalleman Dietske.Verhalleman@sgsintpaulus.eu
Lien Verhamme Lien.Verhamme@sgsintpaulus.eu
Sophie Verhille Sophie.Verhille@sgsintpaulus.eu
Eline Verkest Eline.Verkest@sgsintpaulus.eu
Stefanie Vermeersch Stefanie.Vermeersch@sgsintpaulus.eu
Emma Verspeelt Emma.Verspeelt@sgsintpaulus.eu
Laurence Veys Laurence.Veys@sgsintpaulus.eu
Carine Vindevogel Carine.Vindevogel@sgsintpaulus.eu
Angélique Vlieghe Angélique.Vlieghe@sgsintpaulus.eu
Ilka Vossaert Ilka.Vossaert@sgsintpaulus.eu
Robin Vrielynck Robin.Vrielynck @sgsintpaulus.eu
Delphine Vuylsteke Delphine.Vuylsteke@sgsintpaulus.eu
Fransisca Welvaert Fransisca.Welvaert@sgsintpaulus.eu
Naomi Wille Naomi.Wille@sgsintpaulus.eu
Deze site gebruikt cookies (bekijk hier het cookiebeleid).
Door verder te surfen, ga je ermee akkoord dat deze gebruikt worden.
OK