Menu
lerarenteam

lerarenteam

Naam Voornaam Klassenleraar E-mailadres
Algoet Evelien Evelien.Algoet@sgsintpaulus.eu
Allemeersch Nele A1EA Nele.Allemeersch@sgsintpaulus.eu
Amerlynck Isabelle A2K&C, A2K&Cc Isabelle.Amerlynck@sgsintpaulus.eu
Andries Anneleen B2EO&MWA Anneleen.Andries@sgsintpaulus.eu
Andries Stefanie A1KM, A1SVD Stefanie.Andries@sgsintpaulus.eu
Annemans Marleen Marleen.Annemans@sgsintpaulus.eu
Balcaen Patricia Patricia.Balcaen@sgsintpaulus.eu
Ballois Elke B2EO&MWB, B2MWA Elke.Ballois@sgsintpaulus.eu
Beerlandt Ingeborg Ingeborg.Beerlandt@sgsintpaulus.eu
Bekaert Ruth Ruth.Bekaert@sgsintpaulus.eu
Blondeel Ann 6BI Ann.Blondeel@sgsintpaulus.eu
Bonte Lien 2MWB, 2MWBc Lien.Bonte@sgsintpaulus.eu
Bossuyt Daphne Daphne.Bossuyt@sgsintpaulus.eu
Bossuyt Joke 2LAc, 2LBc Joke.Bossuyt@sgsintpaulus.eu
Breyne David A1LA David.Breyne@sgsintpaulus.eu
Bruneel Annelies 6MRV Annelies.Bruneel@sgsintpaulus.eu
Bruyneel Ilse 4E4, 4E4Ac Ilse.Bruyneel@sgsintpaulus.eu
Buysens Jan Jan.Buysens@sgsintpaulus.eu
Callens Judith B1KM, B1NE, B1SV Judith.Callens@sgsintpaulus.eu
Callens Marleen Marleen.Callens@sgsintpaulus.eu
Callewaert Katia 4KC Katia.Callewaert@sgsintpaulus.eu
Cappon Lorenzo A2M&WB, A2M&WBc Lorenzo.Cappon@sgsintpaulus.eu
Carton Carine 5BI, 5HB Carine.Carton@sgsintpaulus.eu
Castelein Stoffel Stoffel.Castelein@sgsintpaulus.eu
Cattoor Margareta Margareta.Cattoor@sgsintpaulus.eu
Chanterie Irene Irene.Chanterie@sgsintpaulus.eu
Ciers Ann Ann.Ciers@sgsintpaulus.eu
Clarebout Brecht Brecht.Clarebout@sgsintpaulus.eu
Claus Linda Linda.Claus@sgsintpaulus.eu
Cogghe Els Els.Cogghe@sgsintpaulus.eu
Colpaert Isabelle Isabelle.Colpaert@sgsintpaulus.eu
Coorevits Hilde Hilde.Coorevits@sgsintpaulus.eu
Cottenier Niels 4KB Niels.Cottenier@sgsintpaulus.eu
Coussement Carmen 5GL, 5LE, 5LM Carmen.Coussement@sgsintpaulus.eu
Coussement Elke 5EM, 5ME Elke.Coussement@sgsintpaulus.eu
Craye Eva 3WEBc Eva.Craye@sgsintpaulus.eu
Crequie Cindy 3KA Cindy.Crequie@sgsintpaulus.eu
Debacker Evelyne Evelyne.Debacker@sgsintpaulus.eu
Debaene Julie 4G4c, 4G5, 4G5c Julie.Debaene@sgsintpaulus.eu
Debaere Hannelore A1SVA Hannelore.Debaere@sgsintpaulus.eu
Debaere Mieke Mieke.Debaere@sgsintpaulus.eu
Debaere Nathalie 6ST Nathalie.Debaere@sgsintpaulus.eu
Deblauwe Sofie A1MD Sofie.Deblauwe@sgsintpaulus.eu
Deboosere Jasna Jasna.Deboosere@sgsintpaulus.eu
Deboosere Patricia Patricia.Deboosere@sgsintpaulus.eu
De Bruycker Ann 4HTA Ann.DeBruycker@sgsintpaulus.eu
Debyser Laura 5HWi Laura.Debyser@sgsintpaulus.eu
Decadt Sabine 6EM, 6ME Sabine.Decadt@sgsintpaulus.eu
Decavel Sofie Sofie.Decavel@sgsintpaulus.eu
Declerck Effie 3CM Effie.Declerck@sgsintpaulus.eu
Decock Karen Karen.Decock@sgsintpaulus.eu
Decocker Nancy 3HTB, 3HTBc Nancy.Decocker@sgsintpaulus.eu
De Coster Sofie A2E&OB, A2E&OBc Sofie.DeCoster@sgsintpaulus.eu
Dedeurwaerder Lukas 5KB Lukas.Dedeurwaerder@sgsintpaulus.eu
De Groot Chloë 2MWA, 2MWAc Chloe.DeGroot@sgsintpaulus.eu
Delafontaine Ruben 6HWA Ruben.Delafontaine@sgsintpaulus.eu
De Leeuw Inke Inke.DeLeeuw@sgsintpaulus.eu
Deleu Katleen 5MRV Katleen.Deleu@sgsintpaulus.eu
Delmotte Karolien Karolien.Delmotte@sgsintpaulus.eu
De Meulemeester Roel Roel.DeMeulemeester@sgsintpaulus.eu
Demeyer Leontien A2E&OA, A2E&OAc Leontien.Demeyer@sgsintpaulus.eu
Deneir Jonas Jonas.Deneir@sgsintpaulus.eu
Denorme Marleen Marleen.Denorme@sgsintpaulus.eu
Depoortere Anneke 6EE, 6EI Anneke.Depoortere@sgsintpaulus.eu
Depoortere Jan 6GL, 6LE, 6LM Jan.Depoortere@sgsintpaulus.eu
Deprez Greet Greet.Deprez@sgsintpaulus.eu
Deprez Kenny Kenny.Deprez@sgsintpaulus.eu
Deraedt Charlotte Charlotte.Deraedt@sgsintpaulus.eu
Desauw Sarai Sarai.Desauw@sgsintpaulus.eu
Descheemaeker Ria Ria.Descheemaeker@sgsintpaulus.eu
De Smet Stefanie A1EB Stefanie.DeSmet@sgsintpaulus.eu
De Sutter Sofie Sofie.DeSutter@sgsintpaulus.eu
Devoldere Nele 4E4Bc, 4E5, 4E5c Nele.Devoldere@sgsintpaulus.eu
Devos Patrick 2MWC, 2MWCc Patrick.Devos@sgsintpaulus.eu
Devos Ria Ria.Devos@sgsintpaulus.eu
Devreese Nele Nele.Devreese@sgsintpaulus.eu
Devriendt Thijs Thijs.Devriendt@sgsintpaulus.eu
Deweer Greta Greta.Deweer@sgsintpaulus.eu
Dewever Katrien Katrien.Dewever@sgsintpaulus.eu
Dewilde Caroline 6WW, 6WWg, 6WWi Caroline.Dewilde@sgsintpaulus.eu
Dewitte Mike 4HW4Ac, 4HW5c Mike.Dewitte@sgsintpaulus.eu
D’heygere Ine 4HW4B, 4HW4Bc Ine.Dheygere@sgsintpaulus.eu
D’hondt Paulien 2MTA, 2MTAc Paulien.Dhondt@sgsintpaulus.eu
Donckels Hilde Hilde.Donckels@sgsintpaulus.eu
Dooms Viviane 4L4c, 4L5c Viviane.Dooms@sgsintpaulus.eu
Ducatteeuw Wim Wim.Ducatteeuw@sgsintpaulus.eu
Eggermont Agnes 4CM Agnes.Eggermont@sgsintpaulus.eu
Eggermont Jashua A1WEB Jashua.Eggermont@sgsintpaulus.eu
Faveere Michèle Michele.Faveere@sgsintpaulus.eu
Feihle Nathalie 5CM Nathalie.Feihle@sgsintpaulus.eu
Ferdaoui Gwendoline 4WEB, 4WEc Gwendoline.Ferdaoui@sgsintpaulus.eu
Fierens Eva 3L4c, 3L5c Eva.Fierens@sgsintpaulus.eu
Gaudissabois Michèle A1WEC Michele.Gaudissabois@sgsintpaulus.eu
Gistelinck Katrien Katrien.Gistelinck@sgsintpaulus.eu
Helegeer Benedicte Benedicte.Helegeer@sgsintpaulus.eu
Herrero Thomas 4HW4A, 4HW5 Thomas.Herrero@sgsintpaulus.eu
Heyerick Peggy Peggy.Heyerick@sgsintpaulus.eu
Hoornaert Birgit Birgit.Hoornaert@sgsintpaulus.eu
Hubrecht Ann Ann.Hubrecht@sgsintpaulus.eu
Huyghebaert Marlies Marlies.Huyghebaert@sgsintpaulus.eu
Huys Rita Rita.Huys@sgsintpaulus.eu
Jongbloet Lieven Lieven.Jongbloet@sgsintpaulus.eu
Lagrange Ann Ann.Lagrange@sgsintpaulus.eu
Lambrecht Gert Gert.Lambrecht@sgsintpaulus.eu
Landuyt Joyce 2MTC, 2MTCc Joyce.Landuyt@sgsintpaulus.eu
Lecluyse Elke 5EE Elke.Lecluyse@sgsintpaulus.eu
Lefebre Hilde 5HA Hilde.Lefebre@sgsintpaulus.eu
Lefevre Bart Bart.Lefevre@sgsintpaulus.eu
Lefranc Sylvie 6KB Sylvie.Lefranc@sgsintpaulus.eu
Lerouge Griet Griet.Lerouge@sgsintpaulus.eu
Leten Brigitte 5HW Brigitte.Leten@sgsintpaulus.eu
Lust Marijke Marijke.Lust@sgsintpaulus.eu
Markey Christel Christel.Markey@sgsintpaulus.eu
Mignauw Annick Annick.Mignauw@sgsintpaulus.eu
Minjauw Sofie 6KA Sofie.Minjauw@sgsintpaulus.eu
Monkerhey Line Line.Monkerhey@sgsintpaulus.eu
Moreels Charlotte A1WEA Charlotte.Moreels@sgsintpaulus.eu
Mys Lieselotte 6CM Lieselotte.Mys@sgsintpaulus.eu
Naert Hannelore 4MRP Hannelore.Naert@sgsintpaulus.eu
Naudts Stan 3E4Ac, 3E4Bc Stan.Naudts@sgsintpaulus.eu
Nijs Kristien 5KA Kristien.Nijs@sgsintpaulus.eu
Opsomer Evelien Evelien.Opsomer@sgsintpaulus.eu
Ostyn Vera Vera.Ostyn@sgsintpaulus.eu
Pattyn Tim A1SVC Tim.Pattyn@sgsintpaulus.eu
Pouseele Tine Tine.Pouseele@sgsintpaulus.eu
Pyck Aline A1SVB Aline.Pyck@sgsintpaulus.eu
Roseeuw Aline Aline.Roseeuw@sgsintpaulus.eu
Rosswaag Petra Petra.Rosswaag@sgsintpaulus.eu
Ryckoort Maureen Maureen.Ryckoort@sgsintpaulus.eu
Ryssaert Carmen A1LB Carmen.Ryssaert@sgsintpaulus.eu
Sabbe Gudrun A1WED Gudrun.Sabbe@sgsintpaulus.eu
Segers Kelly 4HA Kelly.Segers@sgsintpaulus.eu
Soete Annelies 3MRP Annelies.Soete@sgsintpaulus.eu
Six Sabrina 3HW4Dc, 3HW5, 3HW5c Sabrina.Six@sgsintpaulus.eu
Steuperaert Guy B1EC Guy.Steuperaert@sgsintpaulus.eu
Sys Sylvie Sylvie.Sys@sgsintpaulus.eu
Tack Kris Kris.Tack@sgsintpaulus.eu
Tallieu Carine Carine.Tallieu@sgsintpaulus.eu
Thienpont Isabelle Isabelle.Thienpont@sgsintpaulus.eu
Thys Helga Helga.Thys@sgsintpaulus.eu
Tomme Marieleen 4WEA Marieleen.Tomme@sgsintpaulus.eu
Van Ackere Ann 2MTB, 2MTBc Ann.VanAckere@sgsintpaulus.eu
Van Autryve Heidi Heidi.VanAutryve@sgsintpaulus.eu
Van Bever Winny Winny.VanBever@sgsintpaulus.eu
Van Beversluys Bruno 3G5c Bruno.VanBeversluys@sgsintpaulus.eu
Vanbrabant Rebekka Rebekka.Vanbrabant@sgsintpaulus.eu
Van Braekel Linda Linda.VanBraekel@sgsintpaulus.eu
Van Coillie Michiel A2M&WA, A2W&WAc Michiel.VanCoillie@sgsintpaulus.eu
Vanden Berghe Anne 3HTA, 3HTAc Anne.VandenBerghe@sgsintpaulus.eu
Vanden Broucke Ann Ann.VandenBroucke@sgsintpaulus.eu
Vandenbroucke Nele Nele.Vandenbroucke@sgsintpaulus.eu
Vandendriessche Sybille 3HA SybilleVandendriessche@sgsintpaulus.eu
Vandenhaute Mattias 6HWB, 6HWi Mattias.Vandenhaute@sgsintpaulus.eu
Van Der Beken Deborah Deborah.VanDerBeken@sgsintpaulus.eu
Vanderbeken Valerie 4KA Valerie.Vanderbeken@sgsintpaulus.eu
Vandevenne Marijke Marijke.Vandevenne@sgsintpaulus.eu
Van Dorpe Stefan Stefan.VanDorpe@sgsintpaulus.eu
Vandorpe Nele 5ST Nele.Vandorpe@sgsintpaulus.eu
Van Driessche Gert Gert.VanDriessche@sgsintpaulus.eu
Vanhaverbeke Kevin 3HB, 3Hc Kevin.Vanhaverbeke@sgsintpaulus.eu
Vanhecke Hilde Hilde.Vanhecke@sgsintpaulus.eu
Vanhoutte Katrien Katrien.Vanhoutte@sgsintpaulus.eu
Vankeirsbilck Joline 3HW4Cc Joline.Vankeirsbilck@sgsintpaulus.eu
Vankeirsbulck Valerie Valerie.Vankeirsbulck@sgsintpaulus.eu
Van Laere Karen 3KB Karen.VanLaere@sgsintpaulus.eu
Vanleeuwen Annelies B2MWB Annelies.Vanleeuwen@sgsintpaulus.eu
Vanmeerhaeghe Jeffrey Jeffrey.Vanmeerhaeghe@sgsintpaulus.eu
Vanoverberghe Jolien Jolien.Vanoverberghe@sgsintpaulus.eu
Van Parys Lisa 2GL, 2GLc, 2L Lisa.VanParys@sgsintpaulus.eu
Van Praet Anouk Anouk.VanPraet@sgsintpaulus.eu
Van Tieghem Marie 3E4, 3HW4Bc Marie.VanTieghem@sgsintpaulus.eu
Vanwynsberghe Willem 3E5, 3E5c Willem.Vanwynsberghe@sgsintpaulus.eu
Vens Rik 5WW, 5WWg, 5WWi Rik.Vens@sgsintpaulus.eu
Verbeke Bert 3HW4, 3HW4Ac Bert.Verbeke@sgsintpaulus.eu
Vercaemst Martine 2MWD, 2MWDc Martine.Vercaemst@sgsintpaulus.eu
Verhalleman Dietske A1MA Dietske.Verhalleman@sgsintpaulus.eu
Verhamme Lien A1MB Lien.Verhamme@sgsintpaulus.eu
Verhille Sophie 4HB, 4HBc Sophie.Verhille@sgsintpaulus.eu
Verkest Eline Eline.Verkest@sgsintpaulus.eu
Verspeelt Emma 4HTB, 4HTc Emma.Verspeelt@sgsintpaulus.eu
Veys Laurence 6H Laurence.Veys@sgsintpaulus.eu
Vindevogel Carine Carine.Vindevogel@sgsintpaulus.eu
Vlieghe Angelique Angelique.Vlieghe@sgsintpaulus.eu
Volders Mieke Mieke.Volders@sgsintpaulus.eu
Vossaert Ilka Ilka.Vossaert@sgsintpaulus.eu
Vrielynck Robin 3WE, 3WEAc Robin.Vrielynck@sgsintpaulus.eu
Vuylsteke Delphine Delphine.Vuylsteke@sgsintpaulus.eu
Welvaert Fransisca 7KAG Fransisca.Welvaert@sgsintpaulus.eu
Deze site gebruikt cookies (bekijk hier het cookiebeleid).
Door verder te surfen, ga je ermee akkoord dat deze gebruikt worden.
OK