Menu
lerarenteam

lerarenteam

Naam Voornaam E-mail
Algoet Evelien Evelien.Algoet@sgsintpaulus.eu
Allemeersch Nele Nele.Allemeersch@sgsintpaulus.eu
Amerlynck Isabelle Isabelle.Amerlynck@sgsintpaulus.eu
Andries Stefanie Stefanie.Andries@sgsintpaulus.eu
Annemans Marleen Marleen.Annemans @sgsintpaulus.eu
Baert Jonatan Jonatan.Baert@sgsintpaulus.eu
Ballois Elke Elke.Ballois@sgsintpaulus.eu
Beerlandt Ingeborg Ingeborg.Beerlandt@sgsintpaulus.eu
Bekaert Ruth Ruth.Bekaert@sgsintpaulus.eu
Bilbulyan Margarita Margarita.Bilbulyan@sgsintpaulus.eu
Blomme Tinka Tinka.Blomme @sgsintpaulus.eu
Blondeel Ann Ann.Blondeel @sgsintpaulus.eu
Bogaert Fauve Fauve.Bogaert@sgsintpaulus.eu
Bois Jelle Jelle.Bois@sgsintpaulus.eu
Boonaert Tom Tom.Boonaert@sgsintpaulus.eu
Bossuyt Joke Joke.Bossuyt@sgsintpaulus.eu
Bruneel Annelies Annelies.Bruneel@sgsintpaulus.eu
Bruyneel Ilse Ilse.Bruyneel @sgsintpaulus.eu
Buysens Jan Jan.Buysens@sgsintpaulus.eu
Caby Emily Emily.Caby@sgsintpaulus.eu
Callens Judith Judith.Callens@sgsintpaulus.eu
Callens Marleen Marleen.Callens@sgsintpaulus.eu
Callewaert Katia Katia.Callewaert@sgsintpaulus.eu
Cappon Lorenzo Lorenzo.Cappon@sgsintpaulus.eu
Carton Carine Carine.Carton@sgsintpaulus.eu
Cattoor Margareta Margareta.Cattoor@sgsintpaulus.eu
Claeys Hilde Hilde.Claeys@sgsintpaulus.eu
Clarebout Brecht Brecht.Clarebout@sgsintpaulus.eu
Claus Linda Linda.Claus@sgsintpaulus.eu
Cogghe Els Els.Cogghe@sgsintpaulus.eu
Cognie Robbe Robbe.Cognie@sgsintpaulus.eu
Colpaert Robbe Robbe.Colpaert@sgsintpaulus.eu
Cottenier Niels Niels.Cottenier@sgsintpaulus.eu
Cottens Ann Ann.Cottens@sgsintpaulus.eu
Coussement Carmen Carmen.Coussement@sgsintpaulus.eu
Coussement Elke Elke.Coussement@sgsintpaulus.eu
Craeye Timme Timme.Craeye@sgsintpaulus.eu
Craye Eva Eva.Craye@sgsintpaulus.eu
Crequie Cindy Cindy.Crequie@sgsintpaulus.eu
Crommelinckx Fien Fien.Crommelinckx@sgsintpaulus.eu
D’heygere Ine Ine.D’heygere @sgsintpaulus.eu
D’Hondt Paulien Paulien .D’Hondt@sgsintpaulus.eu
D’Hulst Marie Marie.D’Hulst@sgsintpaulus.eu
De Brandt Jarne Jarne.De Brandt@sgsintpaulus.eu
De Bruycker Ann Ann.De Bruycker@sgsintpaulus.eu
De Rore Amber Amber .De Rore@sgsintpaulus.eu
De Coster Sofie Sofie.De Coster @sgsintpaulus.eu
De Groote Lisa Lisa.De Groote@sgsintpaulus.eu
De Loor Sofie Sofie.De Loor@sgsintpaulus.eu
De Maen Micheline Micheline.De Maen@sgsintpaulus.eu
De Meyer Annelies Annelies.De Meyer@sgsintpaulus.eu
De Pauw Annelies Annelies.De Pauw@sgsintpaulus.eu
De Smet Stefanie Stefanie.De Smet@sgsintpaulus.eu
De Sutter Sofie Sofie.De Sutter@sgsintpaulus.eu
De Turcq July July.De Turcq@sgsintpaulus.eu
De Waele Jonas Jonas.De Waele@sgsintpaulus.eu
De Wilde Karen Karen.De Wilde@sgsintpaulus.eu
Debacker Evelyne Evelyne.Debacker@sgsintpaulus.eu
Debaene Julie Julie.Debaene@sgsintpaulus.eu
Debaere Hannelore Hannelore.Debaere@sgsintpaulus.eu
Debaere Mieke Mieke.Debaere@sgsintpaulus.eu
Debaere Nathalie Nathalie.Debaere@sgsintpaulus.eu
Deboosere Jasna Jasna.Deboosere@sgsintpaulus.eu
Deboosere Patricia Patricia.Deboosere@sgsintpaulus.eu
Debrulle Neel Neel.Debrulle@sgsintpaulus.eu
Decadt Sabine Sabine.Decadt@sgsintpaulus.eu
Decavel Sofie Sofie.Decavel@sgsintpaulus.eu
Declercq Jasmijn Jasmijn.Declercq@sgsintpaulus.eu
Decock Karen Karen.Decock@sgsintpaulus.eu
Decocker Nancy Nancy.Decocker@sgsintpaulus.eu
Dedeurwaerder Lukas Lukas.Dedeurwaerder @sgsintpaulus.eu
Delafontaine Ruben Ruben.Delafontaine@sgsintpaulus.eu
Deleu Katleen Katleen.Deleu@sgsintpaulus.eu
Depoortere Jan Jan.Depoortere@sgsintpaulus.eu
Deprez Greet Greet.Deprez@sgsintpaulus.eu
Deprez Kenny Kenny.Deprez@sgsintpaulus.eu
Deraedt Charlotte Charlotte.Deraedt@sgsintpaulus.eu
Desauw Saraï Saraï.Desauw@sgsintpaulus.eu
Desmet Sofie Sofie.Desmet@sgsintpaulus.eu
Desseyn Louise Louise.Desseyn@sgsintpaulus.eu
Desseyn Philine Philine.Desseyn@sgsintpaulus.eu
Destoop Emma Emma.Destoop@sgsintpaulus.eu
Devoldere Nele Nele.Devoldere@sgsintpaulus.eu
Devos Patrick Patrick.Devos@sgsintpaulus.eu
Devos Ria Ria.Devos@sgsintpaulus.eu
Devreese Nele Nele.Devreese@sgsintpaulus.eu
Devriendt Ellen Ellen.Devriendt @sgsintpaulus.eu
Devriendt Thijs Thijs.Devriendt @sgsintpaulus.eu
Dewever Katrien Katrien.Dewever@sgsintpaulus.eu
Dewilde Caroline Caroline.Dewilde@sgsintpaulus.eu
Dewitte Mike Mike.Dewitte@sgsintpaulus.eu
Donckels Hilde Hilde.Donckels@sgsintpaulus.eu
Dooms Viviane Viviane.Dooms@sgsintpaulus.eu
Ducatteeuw Wim Wim.Ducatteeuw@sgsintpaulus.eu
Eggermont Jashua Jashua.Eggermont@sgsintpaulus.eu
Faveere Michelle Michelle.Faveere@sgsintpaulus.eu
Ferdaoui Gwendoline Gwendoline.Ferdaoui@sgsintpaulus.eu
Gaudissabois Michèle Michèle.Gaudissabois@sgsintpaulus.eu
Gistelinck Katrien Katrien.Gistelinck@sgsintpaulus.eu
Herrero Thomas Thomas.Herrero@sgsintpaulus.eu
Heugens Marie-Julie Marie-Julie.Heugens@sgsintpaulus.eu
Holvoet Ann Ann.Holvoet@sgsintpaulus.eu
Hoornaert Birgit Birgit.Hoornaert@sgsintpaulus.eu
Hubrecht Ann Ann.Hubrecht@sgsintpaulus.eu
Jongbloet Lieven Lieven.Jongbloet@sgsintpaulus.eu
Lagrange Ann Ann.Lagrange@sgsintpaulus.eu
Lambrecht Gert Gert.Lambrecht@sgsintpaulus.eu
Landuyt Joyce Joyce.Landuyt @sgsintpaulus.eu
Lavaert Hilde Hilde.Lavaert@sgsintpaulus.eu
Lecluyse Elke Elke.Lecluyse@sgsintpaulus.eu
Lefevre Bart Bart.Lefevre@sgsintpaulus.eu
Lefranc Sylvie Sylvie.Lefranc@sgsintpaulus.eu
Lerouge Griet Griet.Lerouge@sgsintpaulus.eu
Leten Brigitte Brigitte.Leten@sgsintpaulus.eu
Leyman Ann-Sofie Ann-Sofie.Leyman@sgsintpaulus.eu
Maes Louise-Marie Louise-Marie.Maes@sgsintpaulus.eu
Markey Christel Christel.Markey@sgsintpaulus.eu
Mestdag Charlotte Charlotte.Mestdag@sgsintpaulus.eu
Mignauw Annick Annick.Mignauw@sgsintpaulus.eu
Minjauw Sofie Sofie.Minjauw@sgsintpaulus.eu
Monkerhey Line Line.Monkerhey@sgsintpaulus.eu
Moortgat Liesbeth Liesbeth.Moortgat@sgsintpaulus.eu
Moreel Linde Linde.Moreel@sgsintpaulus.eu
Moreels Charlotte Charlotte.Moreels @sgsintpaulus.eu
Mortier Charlotte Charlotte.Mortier@sgsintpaulus.eu
Mys Lieselotte Lieselotte.Mys@sgsintpaulus.eu
Naert Hannelore Hannelore.Naert@sgsintpaulus.eu
Naudts Stan Stan.Naudts@sgsintpaulus.eu
Nijs Kristien Kristien.Nijs@sgsintpaulus.eu
Opsomer Evelien Evelien.Opsomer@sgsintpaulus.eu
Ostyn Vera Vera.Ostyn@sgsintpaulus.eu
Pattyn Tim Tim.Pattyn@sgsintpaulus.eu
Pouseele Tine Tine.Pouseele@sgsintpaulus.eu
Pyck Aline Aline.Pyck@sgsintpaulus.eu
Roelens Patriek Patriek.Roelens@sgsintpaulus.eu
Ryckoort Maureen Maureen.Ryckoort@sgsintpaulus.eu
Ryssaert Carmen Carmen.Ryssaert@sgsintpaulus.eu
Sabbe Gudrun Gudrun.Sabbe@sgsintpaulus.eu
Segers Kelly Kelly .Segers@sgsintpaulus.eu
Simons Eva Eva.Simons@sgsintpaulus.eu
Six Sabrine Sabrine.Six@sgsintpaulus.eu
Steuperaert Guy Guy.Steuperaert@sgsintpaulus.eu
Strobbe Mattijs Mattijs.Strobbe@sgsintpaulus.eu
Tack Kris Kris.Tack@sgsintpaulus.eu
Thienpont Isabelle Isabelle.Thienpont@sgsintpaulus.eu
Thys Helga Helga.Thys@sgsintpaulus.eu
Tomme Marieleen Marieleen.Tomme @sgsintpaulus.eu
Van Ackere Ann Ann.Van Ackere@sgsintpaulus.eu
Van Ackere Nikita Nikita.Van Ackere@sgsintpaulus.eu
Van Autryve Heidi Heidi.Van Autryve @sgsintpaulus.eu
Van Beversluys Bruno Bruno.Van Beversluys@sgsintpaulus.eu
Van Braekel Linda Linda.Van Braekel@sgsintpaulus.eu
Van Coillie Michiel Michiel.Van Coillie@sgsintpaulus.eu
Van De Poel Nynke Nynke.Van De Poel@sgsintpaulus.eu
Van De Velde Ine Ine.Van De Velde@sgsintpaulus.eu
Van Der Beken Deborah Deborah.Van Der Beken@sgsintpaulus.eu
Van Laere Karen Karen.Van Laere @sgsintpaulus.eu
Van Parys Lisa Lisa.Van Parys@sgsintpaulus.eu
Van Praet Anouk Anouk.Van Praet@sgsintpaulus.eu
Van Simaey Lotte Lotte.Van Simaey@sgsintpaulus.eu
Van Tieghem Marie Marie.Van Tieghem@sgsintpaulus.eu
Vanbrabant Rebekka Rebekka.Vanbrabant@sgsintpaulus.eu
Vanden Berghe Anne Anne.Vanden Berghe @sgsintpaulus.eu
Vanden Broucke Ann Ann.Vanden Broucke @sgsintpaulus.eu
Vandenbroucke Nele Nele.Vandenbroucke@sgsintpaulus.eu
Vandendriessche Sybille Sybille.Vandendriessche@sgsintpaulus.eu
Vanderbeken Valerie Valerie.Vanderbeken@sgsintpaulus.eu
Vandorpe Nele Nele.Vandorpe@sgsintpaulus.eu
Vanhaverbeke Kevin Kevin.Vanhaverbeke@sgsintpaulus.eu
Vanhee Sofie Sofie.Vanhee@sgsintpaulus.eu
Vanhoutte Katrien Katrien.Vanhoutte@sgsintpaulus.eu
Vankeirsbilck Joline Joline.Vankeirsbilck @sgsintpaulus.eu
Vankeirsbulck Valerie Valerie.Vankeirsbulck@sgsintpaulus.eu
Vanleeuwen Annelies Annelies.Vanleeuwen@sgsintpaulus.eu
Vanmeerhaeghe Jeffrey Jeffrey.Vanmeerhaeghe@sgsintpaulus.eu
Vanparijs Julie Julie.Vanparijs@sgsintpaulus.eu
Vansteenkiste Nele Nele.Vansteenkiste@sgsintpaulus.eu
Vens Rik Rik.Vens@sgsintpaulus.eu
Verbeke Bert Bert.Verbeke@sgsintpaulus.eu
Vercaemst Martine Martine.Vercaemst@sgsintpaulus.eu
Vercruysse Flore Flore.Vercruysse@sgsintpaulus.eu
Verhalleman Dietske Dietske.Verhalleman @sgsintpaulus.eu
Verhamme Lien Lien.Verhamme@sgsintpaulus.eu
Verhille Sophie Sophie.Verhille@sgsintpaulus.eu
Verkest Eline Eline.Verkest@sgsintpaulus.eu
Vermeersch Stefanie Stefanie.Vermeersch@sgsintpaulus.eu
Vermeire Alexander Alexander.Vermeire@sgsintpaulus.eu
Verspeelt Emma Emma.Verspeelt@sgsintpaulus.eu
Verweirder Bert Bert.Verweirder@sgsintpaulus.eu
Verzelen Merel Merel.Verzelen@sgsintpaulus.eu
Veys Laurence Laurence.Veys@sgsintpaulus.eu
Vindevogel Carine Carine.Vindevogel@sgsintpaulus.eu
Vlieghe Angélique Angélique.Vlieghe@sgsintpaulus.eu
Vrielynck Robin Robin.Vrielynck@sgsintpaulus.eu
Vuylsteke Delphine Delphine.Vuylsteke@sgsintpaulus.eu
Welvaert Fransisca Fransisca.Welvaert@sgsintpaulus.eu
Wille Naomi Naomi.Wille @sgsintpaulus.eu
Vandekerckhove Charlotte Charlotte.Vandekerckhove@sgsintpaulus.eu
Deze site gebruikt cookies (bekijk hier het cookiebeleid).
Door verder te surfen, ga je ermee akkoord dat deze gebruikt worden.
OK