Menu
lerarenteam

lerarenteam

Naam Voornaam Klassenleraar E-mailadres
Algoet Evelien Evelien.Algoet@sgsintpaulus.eu
Allemeersch Nele A1EB Nele.Allemeersch@sgsintpaulus.eu
Amerlynck Isabelle 2CV Isabelle.Amerlynck@sgsintpaulus.eu
Andries Anneleen 4KB Anneleen.Andries@sgsintpaulus.eu
Andries Stefanie A1EA Stefanie.Andries@sgsintpaulus.eu
Annemans Marleen Marleen.Annemans@sgsintpaulus.eu
Balcaen Liesbeth Liesbeth.balcaen@sgsintpaulus.eu
Balcaen Patricia 3HW4Bc Patricia.Balcaen@sgsintpaulus.eu
Ballois Elke 2KVVV Elke.Ballois@sgsintpaulus.eu
Beerlandt Ingeborg Ingeborg.Beerlandt@sgsintpaulus.eu
Bekaert Ruth Ruth.Bekaert@sgsintpaulus.eu
Blondeel Ann 5BI Ann.Blondeel@sgsintpaulus.eu
Boedts Julie Julie.Boedts@sgsintpaulus.eu
Bonte Lien 2MI, 2MIc Lien.Bonte@sgsintpaulus.eu
Bossuyt Daphne 4KA Daphne.Bossuyt@sgsintpaulus.eu
Bossuyt Joke 2LA, 2LAc Joke.Bossuyt@sgsintpaulus.eu
Botterman Marianne Marianne.Botterman@sgsintpaulus.eu
Breyne David A1WEB David.Breyne@sgsintpaulus.eu
Bruneel Annelies 5MRV, 6MRV Annelies.Bruneel@sgsintpaulus.eu
Bruyneel Ilse 4HW4 Ilse.Bruyneel@sgsintpaulus.eu
Buysens Jan Jan.Buysens@sgsintpaulus.eu
Callens Judith Judith.Callens@sgsintpaulus.eu
Callens Marleen 6BI Marleen.Callens@sgsintpaulus.eu
Carton Carine 5H Carine.Carton@sgsintpaulus.eu
Cattoor Margareta Margareta.Cattoor@sgsintpaulus.eu
Ciers Ann 7KAGA Ann.Ciers@sgsintpaulus.eu
Clarebout Brecht Brecht.Clarebout@sgsintpaulus.eu
Cogghe Els Els.Cogghe@sgsintpaulus.eu
Colpaert Isabelle Isabelle.Colpaert@sgsintpaulus.eu
Coorevits Hilde Hilde.Coorevits@sgsintpaulus.eu
Coussement Carmen 5ME, 5WW, 5WWg, 5WWi Carmen.Coussement@sgsintpaulus.eu
Coussement Elke 4E5, 4E5c, 4HW4c,4HW5 Elke.Coussement@sgsintpaulus.eu
Craye Eva 3HT Eva.Craye@sgsintpaulus.eu
Crequie Cindy 3KA Cindy.Crequie@sgsintpaulus.eu
Debacker Evelyne Evelyne.Debacker@sgsintpaulus.eu
Debaene Julie 3G4c, 3G5c Julie.Debaene@sgsintpaulus.eu
Debaere Hannelore A1SVA Hannelore.Debaere@sgsintpaulus.eu
Debaere Mieke Mieke.Debaere@sgsintpaulus.eu
Debaere Nathalie 6ST Nathalie.Debaere@sgsintpaulus.eu
De Baere Vera Vera.DeBaere@sgsintpaulus.eu
Deblauwe Sofie 2MBc Sofie.Deblauwe@sgsintpaulus.eu
Deboosere Patricia Patricia.Deboosere@sgsintpaulus.eu
De Bruycker Ann 4HA Ann.DeBruycker@sgsintpaulus.eu
Decadt Sabine 6WW Sabine.Decadt@sgsintpaulus.eu
Declerck Effie Effie.Declerck@sgsintpaulus.eu
Decock Karen 2GL, 2GLc Karen.Decock@sgsintpaulus.eu
Decocker Nancy 3Hc Nancy.Decocker@sgsintpaulus.eu
De Coster Sofie 2HC, 2HCc Sofie.DeCoster@sgsintpaulus.eu
De Groot Chloë Chloe.DeGroot@sgsintpaulus.eu
Dejaeger Mathieu 3WEBc Mathieu.Dejaeger@sgsintpaulus.eu
Delafontaine Ruben 6HWi Ruben.Delafontaine@sgsintpaulus.eu
De Leeuw Inke Inke.DeLeeuw@sgsintpaulus.eu
Delmotte Karolien Karolien.Delmotte@sgsintpaulus.eu
De Meulemeester Roel Roel.DeMeulemeester@sgsintpaulus.eu
Denorme Marleen Marleen.Denorme@sgsintpaulus.eu
Depoortere Anneke 6EE, 6EI, 6EM Anneke.Depoortere@sgsintpaulus.eu
Depoortere Jan 5GL, 5LE, 5LM Jan.Depoortere@sgsintpaulus.eu
Deprez Greet Greet.Deprez@sgsintpaulus.eu
Deprez Kenny Kenny.Deprez@sgsintpaulus.eu
Deraedt Charlotte 2MH, 2MHc Charlotte.Deraedt@sgsintpaulus.eu
Desauw Sarai Sarai.Desauw@sgsintpaulus.eu
Descheemaeker Ria Ria.Descheemaeker@sgsintpaulus.eu
De Smet Stefanie Stefanie.DeSmet@sgsintpaulus.eu
De Sutter Sofie 4HT, 4HTc Sofie.DeSutter@sgsintpaulus.eu
Devoldere Nele 4E4, 4E4c Nele.Devoldere@sgsintpaulus.eu
Devos Ria Ria.Devos@sgsintpaulus.eu
Devreese Nele Nele.Devreese@sgsintpaulus.eu
Devriendt Thys 2MA, 2MAc Thijs.Devriendt@sgsintpaulus.eu
Deweer Greta A1LC Greta.Deweer@sgsintpaulus.eu
Dewever Katrien Katrien.Dewever@sgsintpaulus.eu
Dewilde Caroline 5HWA Caroline.Dewilde@sgsintpaulus.eu
Dewitte Mike 3E4Bc Mike.Dewitte@sgsintpaulus.eu
Dewulf Martine 2HA, 2HAc Martine.Dewulf@sgsintpaulus.eu
D’heygere Ine Ine.Dheygere@sgsintpaulus.eu
D’hondt Paulien 2LBc Paulien.Dhondt@sgsintpaulus.eu
Donckels Hilde Hilde.Donckels@sgsintpaulus.eu
Dooms Viviane 4L4, 4L4c, 4L5, 4L5c Viviane.Dooms@sgsintpaulus.eu
Ducatteeuw Wim Wim.Ducatteeuw@sgsintpaulus.eu
Eggermont Agnes 4CM Agnes.Eggermont@sgsintpaulus.eu
Eggermont Jashua A1MB Jashua.Eggermont@sgsintpaulus.eu
Ferdaoui Gwendoline Gwendoline.Ferdaoui@sgsintpaulus.eu
Flamant Jan 2HB, 2HBc Jan.Flamant@sgsintpaulus.eu
Gaudissabois Michèle A1MD Michele.Gaudissabois@sgsintpaulus.eu
Gistelinck Katrien 3HTc Katrien.Gistelinck@sgsintpaulus.eu
Heyerick Peggy Peggy.Heyerick@sgsintpaulus.eu
Hoornaert Birgit Birgit.Hoornaert@sgsintpaulus.eu
Hubrecht Ann Ann.Hubrecht@sgsintpaulus.eu
Huys Rita 6GL, 6LE, 6LM Rita.Huys@sgsintpaulus.eu
Jongbloet Lieven Lieven.Jongbloet@sgsintpaulus.eu
Lagrange Ann A1LB Ann.Lagrange@sgsintpaulus.eu
Lambrecht Gert Gert.Lambrecht@sgsintpaulus.eu
Landuyt Joyce 2MC, 2MCc Joyce.Landuyt@sgsintpaulus.eu
Laveyne Lisa 3CMA, 3CMB Lisa.Laveyne@sgsintpaulus.eu
Lecluyse Elke 5EE, 5EI Elke.Lecluyse@sgsintpaulus.eu
Lefebre Hilde Hilde.Lefebre@sgsintpaulus.eu
Lefevre Bart Bart.Lefevre@sgsintpaulus.eu
Lefranc Sylvie 6K Sylvie.Lefranc@sgsintpaulus.eu
Lerouge Griet Griet.Lerouge@sgsintpaulus.eu
Leten Brigitte 5EM Brigitte.Leten@sgsintpaulus.eu
Lust Marijke Marijke.Lust@sgsintpaulus.eu
Markey Christel Christel.Markey@sgsintpaulus.eu
Mignauw Annick 5ST Annick.Mignauw@sgsintpaulus.eu
Minjauw Sofie 5KB Sofie.Minjauw@sgsintpaulus.eu
Monkerhey Line Line.Monkerhey@sgsintpaulus.eu
Moreels Charlotte Charlotte.Moreels@sgsintpaulus.eu
Mys Lieselotte 5CM Lieselotte.Mys@sgsintpaulus.eu
Naert Hannelore 3MRP Hannelore.Naert@sgsintpaulus.eu
Naudts Stan 3E5, 3E5c Stan.Naudts@sgsintpaulus.eu
Nijs Kristien 5KA Kristien.Nijs@sgsintpaulus.eu
Ostyn Vera Vera.Ostyn@sgsintpaulus.eu
Pattyn Tim Tim.Pattyn@sgsintpaulus.eu
Platteau Melissa 3HW4, 3HW5 Melissa.Platteau@sgsintpaulus.eu
Pouseele Tine Tine.Pouseele@sgsintpaulus.eu
Pyck Aline A1S, A1WED Aline.Pyck@sgsintpaulus.eu
Roseeuw Aline Aline.Roseeuw@sgsintpaulus.eu
Ryckoort Maureen Maureen.Ryckoort@sgsintpaulus.eu
Ryssaert Carmen A1WEC Carmen.Ryssaert@sgsintpaulus.eu
Sabbe Gudrun A1LA Gudrun.Sabbe@sgsintpaulus.eu
Segers Kelly Kelly.Segers@sgsintpaulus.eu
Six Sabrina 3HW4Ac, 3HW5c Sabrina.Six@sgsintpaulus.eu
Steuperaert Guy B1EC, B1KMA Guy.Steuperaert@sgsintpaulus.eu
Tack Kris 5HWB, 5HWi Kris.Tack@sgsintpaulus.eu
Tallieu Carine Carine.Tallieu@sgsintpaulus.eu
Thienpont Isabelle Isabelle.Thienpont@sgsintpaulus.eu
Thys Helga Helga.Thys@sgsintpaulus.eu
Tomme Marieleen 4WE, 4WEc Marieleen.Tomme@sgsintpaulus.eu
Van Ackere Ann 2MF, 2MFc Ann.VanAckere@sgsintpaulus.eu
Van Autryve Heidi Heidi.VanAutryve@sgsintpaulus.eu
Van Bever Winny Winny.VanBever@sgsintpaulus.eu
Van Beversluys Bruno 3E4, 3E4Ac Bruno.VanBeversluys@sgsintpaulus.eu
Vanbrabant Rebekka Rebekka.Vanbrabant@sgsintpaulus.eu
Van Braekel Linda Linda.VanBraekel@sgsintpaulus.eu
Van Coillie Michiel 1MA Michiel.VanCoillie@sgsintpaulus.eu
Vanden Broucke Ann Ann.VandenBroucke@sgsintpaulus.eu
Vandenbroucke Nele Nele.Vandenbroucke@sgsintpaulus.eu
Vandendriessche Sybille 3H SybilleVandendriessche@sgsintpaulus.eu
Vandenhaute Mattias 6HW Mattias.Vandenhaute@sgsintpaulus.eu
Van Der Beken Deborah Deborah.VanDerBeken@sgsintpaulus.eu
Vanderbeken Valerie 4MRP Valerie.Vanderbeken@sgsintpaulus.eu
Vandevenne Marijke Marijke.Vandevenne@sgsintpaulus.eu
Van Dorpe Stefan A1MC Stefan.VanDorpe@sgsintpaulus.eu
Vandorpe Nele Nele.Vandorpe@sgsintpaulus.eu
Van Driessche Gert Gert.VanDriessche@sgsintpaulus.eu
Vanhaverbeke Kevin Kevin.Vanhaverbeke@sgsintpaulus.eu
Vanhecke Hilde Hilde.Vanhecke@sgsintpaulus.eu
Vanhoutte Katrien Katrien.Vanhoutte@sgsintpaulus.eu
Vankeirsbilck Joline 3L4c, 3L5c Joline.Vankeirsbilck@sgsintpaulus.eu
Vankeirsbulck Valerie 4G4, 4G4c, 4G5, 4G5c Valerie.Vankeirsbulck@sgsintpaulus.eu
Van Laere Karen 3KB Karen.VanLaere@sgsintpaulus.eu
Vanleeuwen Annelies 2MVV Annelies.Vanleeuwen@sgsintpaulus.eu
Vanmeerhaeghe Jeffrey Jeffrey.Vanmeerhaeghe@sgsintpaulus.eu
Vanoverberghe Jolien A1KM Jolien.Vanoverberghe@sgsintpaulus.eu
Van Parys Lisa 2MG, 2MGc Lisa.VanParys@sgsintpaulus.eu
Van Tieghem Marie 3WE, 3WEAc Marie.VanTieghem@sgsintpaulus.eu
Vens Rik 6ME, 6WWg, 6WWi Rik.Vens@sgsintpaulus.eu
Vercaemst Martine 2ME, 2MEc Martine.Vercaemst@sgsintpaulus.eu
Verdonck Eline 6CM Eline.Verdonck@sgsintpaulus.eu
Verhalleman Dietske A1SVB Dietske.Verhalleman@sgsintpaulus.eu
Verhamme Lien A1WEA Lien.Verhamme@sgsintpaulus.eu
Verhille Sophie 4HB, 4HBc Sophie.Verhille@sgsintpaulus.eu
Verkest Eline B1KMB, B1SV Eline.Verkest@sgsintpaulus.eu
Verspeelt Emma 2MD, 2MDc Emma.Verspeelt@sgsintpaulus.eu
Veys Laurence 6H Laurence.Veys@sgsintpaulus.eu
Vindevogel Carine Carine.Vindevogel@sgsintpaulus.eu
Vlieghe Angelique Angelique.Vlieghe@sgsintpaulus.eu
Volders Mieke Mieke.Volders@sgsintpaulus.eu
Vossaert Ilka Ilka.Vossaert@sgsintpaulus.eu
Vuylsteke Delphine Delphine.Vuylsteke@sgsintpaulus.eu
Welvaert Fransisca 7KAGB Fransisca.Welvaert@sgsintpaulus.eu

 

Deze site gebruikt cookies (bekijk hier het cookiebeleid).
Door verder te surfen, ga je ermee akkoord dat deze gebruikt worden.
OK